Pozadie
Pozadie

O společnosti

O společnosti

Sledujte nás

Sledujte nás

O nás

Jsme značka zabývající se výrobou a prodejem dizajnových zrcadel. Na našich stránkách najdete již hotová zrcadla v standardních velikostech anebo si můžete nechat vyrobit zrcadlo na míru podle vašich specifických požadavků. Stačí si zvolit typ a rozměr zrcadla, případně vybrat druh a barvu lišty. Našim cílem je přinést na trh širokou nabídku zrcadel v různých provedeních a barvách. Tak abyste nemuseli dělat kompromisy, ale našli si přesne to „pravé“ zrcadlo do vašeho interiéru. Ať už hledáte jednoduché čisté linie, moderní s led osvětlením anebo se zdobeným ornamentálním rámem s nádechem baroka.

Nabízíme kompletní služby v oblasti zrcadel

Vyrábíme zrcadla na stěnu

Naše zrcadla jsou odrazem hodnot, na kterých si zakládáme.
  • jedinečnost
  • originalita
  • kvalita
  • luxus

Proč právě zrcadla

Zrcadlo je bytový doplněk, který se nachází snad v každé domácnosti. Většinou je však vnímané spíš prakticky. Vždyť kdo by se alespoň jednou za den nepodíval do zrcadla. Proč mu teda nepřidat i dekorační funkci. Při výběru zdobenějšího rámu, může být přímo šperkem místnosti. Právě spojení praktičnosti a dekorativnosti z něho dělá velmi oblíbený a využívaný prvek při zařizování domu, bytu, kanceláře nebo provozovny. Proto jestli hledáte ten vhodný bytový doplněk pro doladění interiéru, zrcadlo může být tím pravým řešením.

Zrcadlo, které bude nejen ladit s interiérem, ale bude také odrazem vaší osobnosti.
Co se skrývá za naším logem

Krása, ušlechtilost, luxus a jemnost nás vedli při tvorbě loga i našich produktů. Myšlenku a emoce, které chceme při pohledu na naše zrcadla v lidech vyvolat, jsme přenesli i do tohoto jedinečného symbolu. Logo má svými jednoduchými liniemi reprezentovat moderní ženu, která touží po krásném, ušlechtilém produktu. Má rada nadčasové prvky, které nejsou jen výstřelkem módy a sezónním trendem.

dizajnová zrcadla

Zrcadla jsou doménou žen. Ty při nich tráví více času než muži a i během dne se do nich dívají o něco častěji. To nás inspirovalo při tvorbě ústředního prvku loga, kterým je silueta ženy. Tělo siluety je vytvořené zrcadlením písmena R (které jsme vzali ze středu značky ORO), co současně symbolizuje také odraz vznikající v zrcadle.

Každá žena se chce při pohledu do zrcadla cítit krásně, přímo „královsky“. Proto jsme tuto siluetu vyobrazili s královskou korunou. Zároveň má symbolika koruny reprezentovat prémiovost našich zrcadel. Kvalita materiálů a preciznost zpracování dělá z našich zrcadel luxusní bytový doplněk. Kolem siluety ženy se nachází náznak rámu zrcadla ve tvaru „O“.

Celá kompozice tak vytváří dojem siluety ženy „královny“ stojící před zrcadlem a dívající se do něj.

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Více o nás, ale také novinky a aktuality najdete na:

Máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem zrcadla? Zavolejte nám, nebo nám napište.