Pozadie
Pozadie

O společnosti

O společnosti

Sledujte nás

Sledujte nás

FILTR

OSVĚTLENÍ

OSVĚTLENÍ

Kontakt

Kontakt

Kulatá zrcadla

Existuje 9 produktů.

Zobrazení 1-9 z 9 položek
 • Kulaté zrcadlo na míru

  3 627,00 Kč

  Moderní kulaté zrcadlo na míru ideální do koupelny, ložnice, anebo ke kosmetickému stolku. Nevyhovuje Vám jeden z dostupných rozměrů? Napište nám rozměr na míru, který potřebujete. Zrcadlo Vám vyrobíme na míru. Bezpečná doprava až k Vám domů.

 • Kulaté LED zrcadlo...

  9 000,00 Kč

  Moderní kulaté zrcadlo s LED podsvícením ze zadu je dizajnovým a praktickým doplňkem každé koupelny. Moderní kulatý dizajn v kombinaci se silným LED osvětlením přímo na zrcadle oceníte i ve Vaší koupelně. Nevyhovuje Vám jeden z dostupných rozměrů? Napište nám jaký rozměr zrcadla potřebujete, šířku a barvu LED pásku. Zrcadlo Vám vyrobíme na míru. Bezpečná doprava až k Vám domů.

 • Kulaté zrcadlo v rámu na míru

  7 109,00 Kč

  Dizajnové kulaté zrcadlo v kulatém rámu na míru. Vyberte si rozměr zrcadla, barvu rámu i jeho šířku. Rám je vyrobený z dřevotřísky a můžete si vybrat z různých barevných odstínů anebo přírodní odstíny jako ořech, třešeň, dub a mnoho dalších. Závěsy jsou zabudovány přímo v dřevěném rámu, zavěšení je tak velmi jednoduché. Výroba na míru. Bezpečné doručení až k Vám domů.

 • Kulaté zrcadlo ZOOM s LED...

  10 710,00 Kč

  Moderní a praktické kulaté zrcadlo s vestavěným LED kozmetickým zrcadlem, které Vám zabezpečí až 3x násobní zvětšení. Navíc díky silnému LED podsvícení budete perfektně videt každý detail tváře. Kulaté zrcadlo ZOOM s LED zvětšovacím zrcadlem je skvělým pomocníkem při líčení, kosmetických úpravách anebo během holení. Bezpečná doprava až k Vám domů.

 • Kulaté LED zrcadlo na míru...

  9 720,00 Kč

  Moderní kulaté zrcadlo s LED osvětlením je dizajnovým a praktickým doplňkem každé koupelny. Moderní kulatý dizajn v kombinaci se silným LED osvětlením přímo na zrcadle oceníte i ve Vaší koupelně. Nevyhovuje Vám jeden z dostupných rozměrů? Napište nám jaký rozměr zrcadla potřebujete, šířku a barvu LED pásku. Zrcadlo Vám vyrobíme na míru. Bezpečná doprava až k Vám domů.

 • Zrcadlo DELANNA 3D LED kulaté

  9 014,00 Kč

  Kulaté dizajnové LED zrcadlo s 3D LED efektem tunelu.

 • Zrcadlo ADRIANA LED

  12 893,00 Kč

  Oválné dizajnové LED zrcadlo s osvětlením po obvodě.

 • Zrcadlo LIONA kulaté LED

  18 392,00 Kč

  Kulaté LED zrcadlo s dizajnovým LED podsvícením a skleněným rámem.

Máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem zrcadla? Zavolejte nám, nebo nám napište.