Pozadie
Pozadie

Sledujte nás

Sledujte nás

Vrácení zboží a reklamace

V případě, že se vám zakoupený tovar nelíbí anebo přišel poškozený, nemusíte se ničeho obávat, danou situaci hravě vyřešíme. Stačí když budete postupovat podle informací uvedených na této stránce. Pokud si nejste něčím jisti anebo potřebujete poradit, stačí nám zavolat na tel.č. 704 09 09 09 anebo napsat mail na info@dizajnovazrcadla.cz.

Vrácení zboží

Vrácení zboží - zakoupeného v eshopu

Nejste spokojeni se zakoupeným tovarem na našem eshopu a chcete vrátit celou objednávku, případně její část? Můžete tak učinit ve lhůtě 15 pracovních dní od převzetí tovaru bez udání důvodu.

Kupující (spotřebitel) má právo v rámci této lhůty tovar zboží rozbalit a vyzkoušet obdobným způsobem jako je obvyklé při nákupu v klasické „kamenné“ prodejně. Vyzkoušet neznamená začít tovar používat a následně ho vrátit prodávajícímu.

Neporušené a nepoškozené zboží v originálním balení ve formě pojištěné zásilky zašlete na adresu:

BARON SK
Obrancov Mieru 1773
026 01 Dolný Kubín Slovensko

Tovar zašlete spolu s příslušenstvím včetně dokumentace, návodu, záručního listu, dokladu o zaplacení apod. Zároveň musí zásilka obsahovat také odstoupení od kupní smlouvy.

Zásilku neposílejte na dobírku. Takto poslané zásilky nebudou našimi pracovníky převzané.

Odstoupení od kupní smlouvy musí kupující uskutečnit písemnou formou a musí obsahovat:

  • identifikaci kupujícího
  • číslo a datum objednávky,
  • přesnou specifikaci tovaru,
  • způsob jakým si přejete vrátit zaplacenou část za tovar (číslo účtu a / anebo poštovní adresu).

Poté co nám bude doručeno odstoupení od smlouvy i nepoužitý tovar v původním balení, nepoškozený a úplný, vrátíme vám zaplacenou kupní cenu za tovar uvedenou v závazném akceptování objednávky, anebo její část ve lhůtě15 dní od doručení odstoupení od kupní smlouvy a tovarubezhotovostním převodem na vámi určený bankovní účet.

V případě, že bude vrácený tovar poškozený anebo neúplný (např. odlomené z rámu, poškrábané zrcadlo, chybějící montážní součástky apod.), bude vám vrácena zaplacená kupní cena za tovar uvedená v závazném akceptování objednávky anebo její část snížená o hodnotu opravy na uvedení tovaru do původního stavu. Tato částka bude vyplacena ve lhůtě 15 dní od doručení odstoupení od kupní smlouvy a tovaru bezhotovostním převodem na vámu určený bankovní účet.

Při platném odstoupení od smlouvy vám bude vrácena kupní cena za tovar bez ceny za náklady, které jsme vynaložili v souvislosti s objednáním tovaru. Tím se rozumí poštovné kurýrem anebo logistickou společností. Náklady na dopravu a dodání tovaru nejsou předmětem bezdůvodného odstoupení od smlouvy do 7 dní.

Odstoupení od smlouvy - formulář

Vrácení zboží - vyrobeného na míru

Zboží, které je vyrobené na míru (na zakázku) není možné vrátit zpět a od smlouvy odstoupit. Jedná se o tovar:

  • zhotovený podle individuálních požadavků spotřebitele anebo
  • tovar určený zvlášť pro jednoho spotřebitele anebo
  • tovar, který vzhledem na jeho vlastnosti není možné vrátit

Reklamace zboží

Záruční lhůta

Zákonná záruční lhůta je 24 měsíců a začíná plynout ode dne převzetí zboží. Délku záruční lhůty najdete vyznačenou na faktuře anebo v záručním listě.

Podmínky záruky

Doporučujeme vám zkontrolovat stav zásilky ihned při převzetí od přepravní společnosti (neporušenost krabice apod.). Poškozenou anebo neúplnou zásilku můžete odmítnout převzít. Zároveň nás informujte na info@dizajnovazrcadla.cz. Pokud svým podpisem potvrdíte kompletnost a nepoškozenost zásilky, není možné reklamaci dodatečně uplatnit.

Záruka se vztahuje na:
  • závady materiálu,
  • závady funkčnosti,
  • závady vzniknuté při výrobě, montáži anebo instalaci našimi pracovníky.
Způsob reklamace

Informujte nás telefonicky anebo mailem o reklamaci a zaslání tovaru za účelem reklamace. Reklamovaný tovar nám zašlete, nejlépe doporučenou zásilkou, zabalený tak, aby se nepoškodil na naši adresu:

BARON SK
Obrancov Mieru 1773
026 01 Dolný Kubín Slovensko

Zásilku neposílejte na dobírku. Takto zaslané zásilky nebudou našimi pracovníky převzaté.

Doba reklamace

Vaši reklamaci vybavíme bez zbytečného odkladu, maximálně však do 30 kalendářních dnů od data uplatnění reklamace. Tato lhůta není závazná pro právnické osoby, které si při nákupu uplatňovali IČO. Tento vztah upravuje Nový občanský zákoník.

O ukončení a vybavení reklamace vás upozorníme telefonicky, SMS anebo e-mailem a písemně. Tovar vám bude automaticky zaslán zpátky. Pokud se z jakéhokoli důvodu stane, že sms anebo mail nedostanete v zákonné lhůtě, prosíme vás abyste nás kontaktovali, jelikož máte stejná práva jako kdyby byla reklamace uznaná.

Reklamační pořádek - plné znění

Máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem zrcadla? Zavolejte nám, nebo nám napište.