Pozadie
Pozadie

Sledujte nás

Sledujte nás

Montáž zrcadla

Montáž zrcadla v rámu i LED zrcadla je velmi jednoduchá a zvládnete ji i bez pomoci odborníka. Stačí, když se podíváte na náš foto návod.

1. Montáž zrcadla v rámu

Při objednávce nám můžete uvést do poznámky, jestli chcete zrcadlo připevnit na výšku anebo na šířku a my Vám podle toho připevníme závěsy přímo na rám.
Montáž zrkadla krok 1. ilustrácia.
Pro zavěšení na stěnu je potřebné si změřit vzdálenost mezi závěsy, tuto vzdálenost poté zakreslit na stěnu, kde chcete mít zrcadlo připevněné.
Montáž zrkadla krok 2. ilustrácia.
Do stěny potom na vyznačeném místě navrtáte hmoždinky (délka a ukotvení závisí na materiálu stěny – cihla, panel, sadrokarton, atd.). Zrcadlo můžete zavěsit.
Montáž zrkadla krok 3. ilustrácia.

2. Montáž LED zrcadla

Na zadní straně zrcadla už je závěsný systém namontovaný (zkontrolujte v detailech produktu, jestli se zrcadlo věší na výšku nebo na šířku) a jsou na něm vyvedené také dva kabely – modrý a hnědý.
Montáž led zrkadla krok 1. ilustrácia.
Pokud máte ze stěny vyvedené kabely, stačí je pomocí zacvakávací svorky (např. výrobce Wago) spárovat s kabely zrcadla – modrý s modrým a hnědý s hnědým.
Montáž led zrkadla krok 2. ilustrácia.
Pokud nemáte ze stěny vyvedené kabely, můžete si u nás zvlášť doobjednat kabel s koncovkou, který jednoduše zapojíte do zásuvky.
Montáž led zrkadla krok 3. ilustrácia.

Služby dizajnéra, architekta

Neumíte se rozhodnout a potřebujete s výběrem zrcadla poradit? Pokud hledáte vhodné zrcadlo do vašeho interiéru, anebo už jej máte vybrané a chcete jej doladit, naši dizajnéři jsou tu pro vás. Navrhneme dizajn soukromých anebo komerčních prostorů.

Nabízíme služby

PORADENSTVÍ
při výběru zrcadla anebo jeho umístění
NÁVRH
celého interiéru anebo pouze jeho části
KOMPLETNÍ NÁVRH
bytových anebo komerčních prostorů

Způsoby poradenství


Online

S jednoduchými otázkami ohledně dizajnu vám pomůžeme online. Tento typ poradenství zabezpečujeme v rámci našeho zákaznického servisu zadarmo. Stačí nám zaslat mail na info@dizajnovazrcadla.cz anebo vyplnit formulář níže na stránce a dizajnér specializující se na daný typ projektů vám odpoví. Do správy vložte fotku interiéru anebo jeho části spolu s krátkým popisem.

Osobně

Při větších anebo rozsáhlejších projektech vám zprostředkujeme kontakt s dizajnérem specializujícím se na daný typ projektů, který se nachází ve vaší lokalitě. S ním si následně dohodnete bližší podmínky spolupráce spolu s cenou.

Cena poradenství závisí od

doby a rozsahu poradenství
typu interiéru
náročnosti projektu

Máte zájem o služby dizajnéra?

Jestli chcete využít služby dizajnéra, vyplňte formulář nacházející se níže, napište nám na info@dizajnovazrcadla.cz anebo zavolejte na 605 789 379. Následně vás bude kontaktovat dizajnér. Ten si s vámi projde podrobnosti projektu, aby dokázal stanovit konečnou cenu. Na základě cenové nabídky se rozhodnete jestli tyto služby využijete anebo ne.

Tip dizajnéra

Zrcadlo je skvělým způsobem jak jednoduše a rychle doladit interiér. Zkuste experimentovat. Můžete jej místo klasického zavěšení jen opřít o stenu anebo vytvořit koláž z několika zrcadel současně. Ti odvážnější mohou vyzkoušet kombinovat různé typy rámů anebo barev.

Máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem zrcadla? Zavolejte nám, nebo nám napište.